«ПОТИНСЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ»

Компанія

Основою для створення Адвокатського об’єднання «ПОТИНСЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ» стали колектив та значний досвід роботи на ринку юридичних послуг, з 1996 року, Приватного підприємства Юридична Фірма «АМІДА».

Адвокатське об’єднання «ПОТИНСЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ» надає юридичні послуги та правову допомогу (в тому числі, здійснює комплексне юридичне обслуговування) суб’єктів господарювання усіх форм власності, в тому числі, господарських товариств, приватних підприємств, державних та комунальних підприємств, кооперативів, а також фізичних осіб. При цьому, високоякісні юридичні послуги надаються як великим компаніям, так і представникам середнього чи малого бізнесу.

Адвокатське об’єднання працює за загальновизнаними міжнародними стандартами юридичної професії. Гнучкість прийнятих рішень, своєчасність юридичних послуг, висока якість юридичних консультацій та індивідуальний підхід до роботи з кожним клієнтом, гнучка цінова політика у визначенні вартості послуг – основні складові успіху нашого об’єднання.

У процесі роботи беремо на себе зобов’язання поважати клієнта, брати на себе відповідальність та надавати гарантії з якісного надання юридичних послуг, дотримуватися режиму суворої конфіденційності, не розголошувати та не використовувати в своїх інтересах та інтересах третіх осіб відомості, що становлять комерційну таємницю клієнта.

Більшість суб’єктів господарювання стикаються з питанням: «Штатні юристи чи юридичні послуги, що надає Адвокатське об’єднання?» Як показує досвід та практика, наявність свого штатного юриста не завжди дає очікуваний результат і відповідає критерію «затрати = ефективність», оскільки сучасна господарська діяльність постійно зазнає змін через нове законодавство, трансформацію суспільних відносин, ускладнення характеру договорів. Вихід із ситуації – практика розподілу праці та координація зусиль. Послуги штатних юристів зводяться до вирішення поточних завдань, у той час як адвокати Адвокатського об’єднання беруть на себе вузькоспеціалізовані юридичні питання, ведення справ у судах, правовий аналіз документів і ситуацій тощо.

Наші адвокати мають фундаментальну підготовку в різних галузях права, значний досвід практичної юридичної діяльності, в тому числі, ведення справ у судах. Кожен з працівників Адвокатського об’єднання спеціалізується у відповідних сферах юридичної практики, але володіє і працює, в разі потреби, у всіх напрямках діяльності Об’єднання.

Адвокатське об’єднання «ПОТИНСЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ» організовує надання послуг своїми працівниками як єдиною командою професіоналів, що гарантує отримання клієнтом повної та всебічної правової допомоги.

Фахівці Адвокатського об’єднання «ПОТИНСЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ» мають великий досвід ведення найрізноманітніших категорій судових справ в господарських, адміністративних судах та судах загальною юрисдикції усіх інстанцій в різних областях України.

За період своєї діяльності юридична фірма «Аміда», а в подальшому Адвокатське об’єднання «ПОТИНСЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ», набула репутацію надійного партнера, який здатний вирішувати необхідні правові завдання, що постають перед клієнтами.

Вибір партнера – завжди відповідальний крок. Від того, наскільки правильно він зроблений, залежить впевненість у завтрашньому дні.

Ми будемо раді співпраці з Вами!