«ПОТИНСЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ»

Клієнти

Переважна більшість клієнтів Адвокатського об’єднання «ПОТИНСЬКИЙ та ПАРТНЕРИ» – це юридичні особи, в тому числі, господарські товариства, виробничі підприємства, будівельні компанії, заклади охорони здоров’я, заклади освіти, телерадіоорганізації, інвестори, інвестиційні фонди, громадські організації, релігійні організації, представництва іноземних компаній. Наші адвокати працюють із багатьма провідними українськими компаніями – лідерами на своїх сегментах ринку. Крім того, ряд центральних органів державної влади та органи місцевого самоврядування залучають наших спеціалістів до розробки проектів нормативно-правових актів.

Клієнтами Адвокатського об’єднання є і фізичні особи (найчастіше звертаються з питань цивільного, сімейного, пенсійного, трудового та земельного права), а також фізичні особи, які займаються підприємницькою діяльністю, які звертаються з різноманітних питань ведення бізнесу.

Адвокатське об’єднання «ПОТИНСЬКИЙ та ПАРТНЕРИ» тісно співпрацює з багатьма консалтинговими фірмами та агентствами, з підприємствами, які надають високоякісні послуги із здійснення експертної оцінки рухомого та нерухомого майна, посередницьких послуг під час купівлі, продажу нерухомого майна, розробки бізнес-планів, надання бухгалтерських послуг, аудиторських послуг, послуг у сфері інтелектуальної власності, перекладацьких послуг тощо.

Наше Об’єднання має налагоджені партнерські зв’язки з юридичними фірмами та адвокатськими об’єднаннями в інших містах України, має можливість залучати до проректів партнерів з-за кордону, надавати консультації і готувати документи, пов’язані з законодавством інших країн.

Крім того, Адвокатське об’єднання «ПОТИНСЬКИЙ та ПАРТНЕРИ» співпрацює з приватними нотаріусами, що надає можливість забезпечити клієнтів нотаріальними послугами у максимально короткі терміни.