«ПОТИНСЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ»

Судове представництво

Кожна зі сторін судового спору має на меті отримати перемогу в суді або відстояти свої інтереси від безпідставних претензій своїх опонентів.

Перемога в судовому процесі великою мірою залежить від здатності представника сторони адекватно оцінювати події, що відбуваються під час судового розгляду, прораховувати наперед можливі дії опонентів, а також оперативно і грамотно реагувати на них, застосовувати контрзаходи.

Професійні якості, знання та навички адвокатів нашого Об’єднання дозволяють успішно представляти інтереси наших клієнтів у різних судах, незалежно від складності судових справ.

Адвокатське об’єднання «ПОТИНСЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ» пропонує своїм клієнтам послуги по судовому представництву інтересів в судах по:

  • Цивільних спорах;
  • Адміністративних спорах;
  • Господарських (арбітражних) спорах.

Експертиза судової справи

Попередня експертиза судового спору дозволяє не тільки грамотно вибудувати стратегію участі в майбутньому судовому процесі, але також дає можливість виявити всі приховані ризики, адекватно їх оцінити і визначитися з доцільністю передачі спору на розгляд суду чи позасудове вирішення спору.

Проводячи експертизу судової справи, що вже знаходиться в провадженні суду, адвокати нашого об’єднання допоможуть вибудувати ефективну лінію захисту або нападу, в залежно від завдання поставленого клієнтом.

Підготовка процесуальних документів

Одним з визначальних факторів успішного захисту своїх прав у суді є вміння грамотно мотивувати і донести свою позицію до суду та обґрунтовано заперечити доводи інших учасників судового розгляду.

Не менш важливе значення для результату судової справи має відповідність процесуальних документів вимогам законодавства, що регламентує судовий процес. Недотримання вимог законодавства щодо оформлення процесуальних документів може нівелювати навіть саму сильну позицію і привести до програшу справи з формальних підстав.

Адвокати нашого об’єднання грамотно і відповідно до вимог законодавства підготують процесуальні документи по будь-яким видам судових спорів незалежно від рівня складності судової справи.

Основні практики