Приватне підприємство юридична фірма “Аміда” створене в 1996 році надає юридичні послуги та правову допомогу (в тому числі, здійснює комплексне юридичне обслуговування) суб’єктів господарювання усіх форм власності, в тому числі, господарських товариств, приватних підприємств, державних та комунальних підприємств, кооперативів, а також фізичних осіб. При цьому, високоякісні юридичні послуги надаються як великим компаніям, так і представникам середнього чи малого бізнесу.

Фірма працює за загальновизнаними міжнародними стандартами юридичної професії. Гнучкість прийнятих рішень, своєчасність юридичних послуг, висока якість юридичних консультацій та індивідуальний підхід до роботи з кожним клієнтом, гнучка цінова політика у визначенні вартості послуг – основні складові успіху нашої фірми.

У процесі роботи беремо на себе зобов’язання поважати клієнта, брати на себе відповідальність та надавати гарантії з якісного надання юридичних послуг, дотримуватися режиму суворої конфіденційності, не розголошувати та не використовувати в своїх інтересах та інтересах третіх осіб відомості, що становлять комерційну таємницю клієнта.

Більшість суб’єктів господарювання стикаються з питанням: “Штатні юристи чи юридичні послуги, що надає юридична фірма?” Як показує досвід та практика, наявність свого штатного юриста не завжди дає очікуваний результат і відповідає критерію “затрати = ефективність”, оскільки сучасна господарська діяльність постійно зазнає змін через нове законодавство, трансформацію суспільних відносин, ускладнення характеру договорів. Вихід із ситуації – практика розподілу праці та координація зусиль. Послуги штатних юристів зводяться до вирішення поточних завдань, у той час як юристи юридичних фірм беруть на себе вузькоспеціалізовані юридичні питання, ведення справ у судах, правовий аналіз документів і ситуацій тощо.

Юристи юридичної фірми “АМІДА” мають фундаментальну підготовку в різних галузях права, значний досвід практичної юридичної діяльності, в тому числі, ведення справ у судах. Кожен з працівників фірми спеціалізується у відповідних сферах юридичної практики, але володіє і працює, в разі потреби, у всіх напрямках діяльності фірми.

Юридична фірма “АМІДА”організовує надання послуг своїми працівниками як єдиною командою професіоналів, що гарантує отримання клієнтом повної та всебічної правової допомоги.

Фахівці юридичної фірми “АМІДА” мають великий досвід ведення найрізноманітніших категорій судових справ в господарських, адміністративних судах та судах загальною юрисдикції усіх інстанцій в різних областях України.

За період своєї діяльності юридична фірма “Аміда” набула репутацію надійного партнера, який здатний вирішувати необхідні правові завдання, що постають перед клієнтами.

Вибір партнера – завжди відповідальний крок. Від того, наскільки правильно він зроблений, залежить впевненість у завтрашньому дні.

Ми будемо раді співпраці з Вами!