Основні практики

Приватне підприємство юридична фірма “Аміда” створене в 1996 році надає юридичні послуги та правову допомогу (в тому числі, здійснює комплексне юридичне обслуговування) суб’єктів господарювання усіх форм власності, в тому числі, господарських товариств, приватних підприємств, державних та комунальних підприємств, кооперативів, а також фізичних осіб. При цьому, високоякісні юридичні послуги надаються як великим компаніям, так і представникам середнього чи малого бізнесу.

Наша місія

У процесі роботи беремо на себе зобов’язання поважати клієнта, брати на себе відповідальність та надавати гарантії з якісного надання юридичних послуг, дотримуватися режиму суворої конфіденційності, не розголошувати та не використовувати в своїх інтересах та інтересах третіх осіб відомості, що становлять комерційну таємницю клієнта.

Наші переваги

Юристи юридичної фірми “АМІДА” мають фундаментальну підготовку в різних галузях права, значний досвід практичної юридичної діяльності, в тому числі, ведення справ у судах. Кожен з працівників фірми спеціалізується у відповідних сферах юридичної практики, але володіє і працює, в разі потреби, у всіх напрямках діяльності фірми.